ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  פטנטים

  משרדנו מספק את השירותים הבאים, בכל הנוגע לפטנטים ולהמצאות:

  • חיפוש פטנטים – חיפוש מקדים מקוון (Online Prior Art Search), לקביעת הכדאיות וההיתכנות של רישום פטנט בישראל ובחו"ל.
  • טיפול בהעברת זכויות ובהמחאת זכויות (assignment) בפטנטים ובבקשות פטנטים – וכן רישומן של העברת זכויות והמחאת זכויות אלה, כולל רישום רשיונות שימוש.
  • ניהול משא ומתן וניסוח הסכמים בכל הנוגע להמצאות ולפטנטים, כולל הסכמי סודיות, הסכמי רשיון, הסכמי זכיון, הסכמי הפצה, הסכמי מסחור, הסכמי טכנולוגיה, הסכמי מחקר ופיתוח (R&D), הסכמי פשרה, הסכמי מייסדים, הסכמים עם שותפים ו/או משקיעים ועוד.
  • טיפול בחקיינים ובמפירים של פטנטים רשומים – כולל הוצאת צווי מניעה זמניים.
  • התנגדות לבקשות של אחרים לרישום פטנט בישראל (בשיתוף פעולה עם עורך פטנטים).
  • הופעות בכל הערכאות המשפטיות הנדרשות, ובכלל זה בית המשפט העליון ובתי משפט אחרים – וכן בפני רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר.
  • הגשת בקשות למחיקתם ולביטולם של פטנטים רשומים בישראל (בשיתוף פעולה עם עורך פטנטים).
  • הגשת ערעורים על החלטות רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר לבית המשפט.

  יודגש כי אנו איננו עורכי פטנטים, ולפיכך איננו עוסקים בעריכת פטנטים וברישומם. משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם משרדי עורכי פטנטים. אם מחליט הלקוח לרשום המצאתו כפטנט, אנו מפנים את הלקוח לעורך פטנטים לצורך כך, תוך כדי שאנו ממשיכים לתת ללקוח את כל הליווי המשפטי לו הוא זקוק, כמפורט לעיל.

  למידע נוסף

  רישום חברה חדשה

  חלמתם על כך המון זמן, והנה זה סוף סוף קורה. החלטתם שדי לכם עם הלבטים, ושהגיע הזמן לקחת את חייכם בידיים ולהגשים את החלום להקים חברה משלכם. כעת, יתחיל תהליך בירוקרטי המחייב ליווי של עורך דין, על מנת לוודא שכל...
  להמשך קריאה

  עורך דין חוזים

  איך מנסחים חוזה? בין אם מדובר על חוזה שותפות, חוזה שכירות או חוזה רכש, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין חוזים בכדי לוודא שההסכם, המחייב משפטית מעצם מהותו, נכתב באופן מובן וברור, ומתייחס לכל הנקודות החשובות לכל הצדדים. אצל hlaw.co.il...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  פתח צ'אט
  1
  💬 שלחו ווצאפ!
  Scan the code
  שלום לכם,
  כאן עורך דין ארז הרכבי - איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן