ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רישום סימן מסחר

  משרדנו מספק את כל השירותים הנוגעים לסימני מסחר, שמות עסק, מותגים, "לוגואים", שמות מתחם (domain names) והמוניטין של לקוחותינו, ובין היתר השירותים הבאים:

  • רישום סימני מסחר בישראל ובחו"ל וטיפול בשמירה על תוקף הרישום בעתיד.
   לגבי הצורך והכדאיות ברישום סימני מסחר, אנא קראו אף כתבה זו.
  • חיפוש מקדים, לקביעת הכדאיות וההיתכנות של רישום סימן מסחר בישראל ובחו"ל.
  • ייעוץ לגבי כל האספקטים של בחירת סימן מסחר, עיצובו, סיווגו, אופי השימוש, רישום סימן מסחר, רישום שם מסחרי, שמות עסק, מותגים, "לוגואים" ושמות מתחם, על-מנת לספק ללקוח את ההגנה המרבית והרחבה ביותר האפשרית.
  • טיפול בהעברת זכויות ובהמחאת זכויות (assignment) בסימני מסחר, שמות עסק, מותגים ושמות המתחם וכן רישומן של העברת זכויות והמחאת זכויות אלה, כולל רישום רישיונות שימוש.
  • ניהול משא ומתן וניסוח הסכמים בכל הנוגע לסימני מסחר, כולל הסכמי רישיון, הסכמי זיכיון, הסכמי הפצה, הסכמי מסחור ופיתוח, הסכמי פשרה, הסכמים עם שותפים ו/או משקיעים ועוד.
  • טיפול בחקיינים ובמפירים של סימני המסחר, שמות עסק, המותגים, ושמות המתחם של הלקוח גם באינטרנט, כולל הוצאת צווי מניעה זמניים וכן עצירת סחורות מפירות במכס, טרם כניסתן לישראל.
  • התנגדות לבקשות של אחרים לרישום סימני מסחר.
  • הופעות בכל הערכאות המשפטיות הנדרשות, ובכלל זה בית המשפט העליון ובתי משפט אחרים וכן בפני רשם סימני המסחר.
  • הגשת בקשות למחיקת סימני מסחר ולביטול סימני מסחר רשומים.
  • הגשת ערעורים על החלטות רשם סימני המסחר לבית המשפט.
  • הליכים בפני רשם סימני המסחר לגבי בקשות רישום מקבילות של סימנים דומים על-ידי צדדים שונים, הליכים לפי סעיף 29 לפקודת סימני המסחר.
  • הליכים וטענות לגבי יבוא מקביל לישראל.
  • מתן חוות-דעת בנוגע לכל העניינים הנזכרים לעיל.
  • הסבר על מהותם וחשיבות רישומם של סימני המסחר ניתן למצוא אף במאמרנו הנוגע למונחי יסוד בדיני הקנין הרוחני.

  רישום סימן מסחרי

  סימן מסחר

  החלטתם לפתוח עסק בישראל? מזל טוב! אחד הצעדים הראשונים שעליכם לעשות הוא לקבוע את השם והלוגו של העסק ושל המוצרים של העסק. במקביל, מומלץ לבצע רישום סימן מסחר, שמטרתו להגן על המוניטין של העסק ולהגן על השימוש בלוגו מפני העתקה וגניבה. כלומר, בעל סימן המסחר מחזיק בזכויות הבלעדיות לשימוש בו, לגבי המוצרים והשירותים של העסק – וכל העתקה או שימוש בו על-ידי מי שאינו הבעלים של סימן המסחר הרשום, מהווים הפרה של החוק. באתר hlaw.co.il תמצאו את כל המידע בנוגע לרישום סימן מסחר, והצעדים המשפטיים שניתן לנקוט במקרה של גניבה או העתקה.

  רישום סימן מסחר ככלי משפטי לכל דבר

  אפשר לומר כי סימן מסחר הוא בעצם כלי משפטי שמגן על המותג שהוא העסק שלכם, זה שיוצר את הבידול ביניכם לבין המתחרים. סימן מסחר יכול להיות מורכב ממילים, גרפיקה, מוסיקה, אלמנטים תלת-מימדיים ועוד. הסימנים הללו עוזרים ללקוחות הפוטנציאליים לזהות אתכם, ואף להתחבר אליכם. את סימן המסחר רושמים אצל רשם סימני המסחר (חלק מרשות הפטנטים), כשבשלב הראשון יש לבחור את הסימן שרוצים לרשום. לאחר מכן יש לבדוק מהו הסיווג של המוצרים והשירותים שלכם, מבין הסוגים המוגדרים בחוק. בשלב השלישי יבצע עורך הדין בדיקה, כדי לבחון האם קיים סימן דומה או זהה לזה שבחרתם, בתחום שלכם או בתחומים קרובים. במקרים מסוימים לא יהיה ניתן לרשום סימן מסוים, מהסיבה שהוא כבר קיים, או מאחר שאינו עונה על הקריטריונים הקבועים בחוק.

  מתי עורך הדין נכנס לתמונה?

  חשוב לציין, שמומלץ לא לגשת לרשם סימני המסחר ללא ליווי של עורך דין, המתמחה בביצוע רישום סימן מסחר. רק עורך דין יידע לבצע נכון בדיקה מקדמית, על מנת לבחון את הסיכויים של הבקשה לרישום להתקבל. איש המקצוע יכיר היטב את התקנות בתחום, יידע לזהות סימנים קיימים ולהכווין אתכם לכיוון בטוח יותר. כשמדובר על חוקים בישראל, מומלץ שלא לקחת סיכון, שכן התביעות המשפטיות בתחום זה רבות ומסובכות. היכנסו אל hlaw.co.il וצרו קשר עם עורך דין ארז הרכבי, שיעשה הכל בכדי להדריך אתכם בעולמם הסבוך של סימני המסחר, אל הסימן שיצליח גם לייצג אתכם באופן המדויק ביותר וכמובן, גם להירשם.

  סימן מסחר

  רישום סימן מסחרי

  לפתוח עסק זה "קל": ניגשים למע"מ ולמס הכנסה, מגישים כמה טפסים ו-הופה! יש לכם עסק!  למען האמת, זה ממש לא הכל, בעיקר לא כשמעוניינים ליצור לוגו לעסק. כזה שלא רק שיש לו משמעות אדירה, אלא שהוא גם אחד ויחיד. למה זה כל כך חשוב?  מכיוון שבשוק קיימים סימנים מסחריים שכבר משויכים ומקושרים לעסקים ולחברות גדולות, כך שהשימוש בהם על-ידכם ייחשב להפרת החוק. כדי להימנע מסיטואציה כזו, שעלולה להכניס אתכם לצרות צרורות, כדאי לקבל ליווי של עורך דין שמכיר היטב את תהליך רישום סימן מסחרי ועושה זאת כבר שנים רבות, כמו עורך דין ארז הרכבי, שעל ניסיונו תוכלו לקרוא עוד באתר hlaw.co.il ואף ליצור עמו קשר.

  מדוע רישום סימן מסחרי חייב להתבצע בסיוע של עורך דין?

  כשניגשים לבצע רישום סימן מסחרי, המשמעות היא שנכנסים לשוק של הגדולים, החברות הגדולות שכבר יש להן סימנים שמקושרים אליהן. כל טעות קטנה, עלולה לסבך אתכם עם תאגידי ענק, שהקרב מולם בדרך כלל אבוד מראש. עורך הדין יסייע לכם להגיש את הבקשה לרשם סימני המסחר – ולפני כן יבדוק, האם הסימן שלכם לגיטימי, או שמא יש צורך בתיקונים ובשיפורים, מאחר שהסימן דומה מידי לסימן אחר, או שהקונוטציה שלו אינה מתאימה לכם, או שאינו עומד בדרישות החוק, ועוד. עורך הדין יוכל גם להביע את דעתו, טרם הגשת הבקשה, בכדי להעלות את הסיכוי של הסימן המסחרי שלכם להתקבל כבר בסיבוב הראשון. בינינו, אם יש לכם הזדמנות לוותר על תיקונים שיבזבזו לכם את הזמן והכסף, הרי זה מבורך!

  מהו היתרון בפנייה לעורך הדין?

  כפי שוודאי הבנתם, רישום סימן מסחרי הינו תהליך המאופיין בפרוצדורה מסובכת, שדורשת מקצועיות בתחום. הגשה של הבקשה באופן רשלני ולא מוקפד, עלולה להכשיל את התהליך כולו ואף לפגוע בזכויותיכם, שלא לדבר על ירידת הכסף לטמיון. משרד עורכי הדין hlaw.co.il ילווה אתכם החל משלב הבדיקה המקדימה, ועד לשלב רישום הסימן בפועל. הכל באופן מוקפד ומדויק, בכדי שתוכלו לצאת לדרך כמה שיותר מהר.

  רישום סימני מסחר

  רישום סימני מסחר

  מהו סימן מסחר? מדובר בסימן שמייחד את העסק ויוצר עבורו בידול, בכדי לאפשר לציבור לזהות את מוצריו לעומת מוצרים אחרים. למשל, קחו את NIKE, יצרנית מוצרי הספורט הידועה. את הסמל שלה כולם מכירים בשל המותג הענק, ואת סימן המסחר שלה אי אפשר לפספס. כדי לבצע רישום סימני מסחר, יש ליצור קשר עם עורך דין המתמחה בסימני מסחר. עם ניסיונו הרב, יוכל להכווין אתכם אל הסימן המדויק לכם, כזה שלא ניתן לערער עליו. כך, יחסוך לכם לא מעט התעסקות בירוקרטית מול תאגידי ענק, שהסמל שלהם הולך לפניהם. באתר hlaw.co.il תמצאו את מידע בנושא, ותוכלו אף ליצור קשר עם עורך דין ארז הרכבי, המתמחה בעולם סימני המסחר מזה שנים רבות.

  כל מה שצריך לדעת על רישום סימני מסחר

  אם הגעתם לכאן, ייתכן שאתם שוקלים לבצע רישום סימני מסחר. בשלב הראשון בתהליך, יש לבקש מעורך הדין לבדוק, שסימן המסחר שלכם עומד בדרישות החוק – ושלא קיים בישראל סימן מסחר רשום דומה. את סימן המסחר ניתן לרשום בישראל – ובכל מדינה אחרת ברחבי העולם (רישומים נפרדים). עבור כל אחת מהמטרות הללו, מומלץ ביותר להיוועץ בעורך דין המתמחה בתחום זה.

  אז במה עוסק עורך הדין?

  עורך דין המתמחה בסימני מסחר יעסוק בייעוץ משפטי ומקצועי בכל הקשור לסימני מסחר, כולל רישום סימני מסחר ואכיפתם, התנהלות מול רשם סימני המסחר עוד בשלב ההרשמה, ועוד. זכרו שסימן המסחר של העסק אמור להיות ייחודי – ולכן כדאי להיות יצירתיים. עורך דין ארז הרכבי מזמין אתכם לצאת למסע בעקבות הסימנים שיעמידו אתכם בקדמת עולם העסקים. לפרטים נוספים ולייעוץ, היכנסו אל hlaw.co.il ובואו לעשות את הצעד הראשון לקראת עסק מצליח!

  למידע נוסף

  פטנטים

  משרדנו מספק את השירותים הבאים, בכל הנוגע לפטנטים ולהמצאות: חיפוש פטנטים – חיפוש מקדים מקוון (Online Prior Art Search), לקביעת הכדאיות וההיתכנות של רישום פטנט בישראל ובחו"ל. טיפול בהעברת זכויות ובהמחאת זכויות (assignment) בפטנטים ובבקשות פטנטים – וכן רישומן של...
  להמשך קריאה

  רישום מדגם

  משרדנו מספק את כל השירותים הנוגעים למדגמים/עיצובים, ובין היתר השירותים הבאים: רישום מדגמים/עיצובים בישראל ובחו"ל וטיפול בשמירה על תוקף הרישום בעתיד. חיפוש מקדים, לקביעת הכדאיות וההיתכנות של רישום מדגם/עיצוב בישראל ובחו"ל. ייעוץ לגבי כל האספקטים של בחירה, עיצוב, סיווג, רישום...
  להמשך קריאה

  חוזים ומסחרי

  בנוסף לכל תחומי הקנין הרוחני והתחומים המשיקים להם, עוסק משרדנו בתחומים שונים של המשפט המסחרי, ובין היתר בתחומים הבאים: ניסוח חוזים והסכמים, בעברית ובאנגלית, מקומיים ובינלאומיים, הן בתחומי הקניין הרוחני, והן בתחומים מסחריים אחרים, בין היתר כמפורט להלן. הסכמים עם...
  להמשך קריאה

  זכויות יוצרים וזכויות מוסריות

  משרדנו מספק את כל השירותים הנוגעים לזכויות היוצרים ולזכויות המוסריות של לקוחותינו, ובין היתר השירותים הבאים: רישום זכויות יוצרים בחו"ל (במדינות המאפשרות זאת - בעיקר ארה"ב) וטיפול בשמירה על זכויות היוצרים והזכויות המוסריות של לקוחותינו בישראל ובחו"ל. ייעוץ לגבי כל...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  פתח צ'אט
  1
  💬 שלחו ווצאפ!
  Scan the code
  שלום לכם,
  כאן עורך דין ארז הרכבי - איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן