ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  רישום מדגם

  משרדנו מספק את כל השירותים הנוגעים למדגמים/עיצובים, ובין היתר השירותים הבאים:

  • רישום מדגמים/עיצובים בישראל ובחו"ל וטיפול בשמירה על תוקף הרישום בעתיד.
  • חיפוש מקדים, לקביעת הכדאיות וההיתכנות של רישום מדגם/עיצוב בישראל ובחו"ל.
  • ייעוץ לגבי כל האספקטים של בחירה, עיצוב, סיווג, רישום ושימוש על-מנת לספק ללקוח את ההגנה המרבית והרחבה ביותר האפשרית.
  • טיפול בהעברת זכויות ובהמחאת זכויות (assignment) במדגמים/עיצובים וכן רישומן של העברת זכויות והמחאת זכויות אלה, כולל רישום רשיונות שימוש.
  • ניהול משא ומתן וניסוח הסכמים בכל הנוגע למדגמים/עיצובים, כולל הסכמי סודיות, הסכמי רשיון, הסכמי זכיון, הסכמי הפצה, הסכמי מסחור ופיתוח, הסכמי פשרה, הסכמים עם שותפים ו/או משקיעים ועוד.
  • טיפול בחקיינים ובמפירים של מדגמים/עיצובים, כולל הוצאת צווי מניעה זמניים.
  • הופעות בכל הערכאות המשפטיות הנדרשות, ובכלל זה בית המשפט העליון ובתי משפט אחרים וכן בפני רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר.
  • הגשת בקשות למחיקתם ולביטולם של מדגמים/עיצובים רשומים בישראל.
  • הגשת ערעורים על החלטות רשם הפטנטים, המדגמים וסימני המסחר לבית המשפט.

  הסבר על מהותם וחשיבות רישומם של מדגמים ניתן למצוא אף במאמרנו הנוגע למונחי יסוד בדיני הקנין הרוחני.

  רישום מדגם

  רישום מדגם / עיצוב

  "עיצוב" – מה שהיה ידוע פעם כ"מדגם" (industrial design או design patent) – הוא "מראהו של מוצר או של חלק ממוצר, המורכב ממאפיין חזותי אחד או יותר של המוצר או של חלק מהמוצר, לפי העניין, ובכלל זה מיתאר, צבע, צורה, עיטור, מרקם או החומר שממנו הם עשויים".

  למה הכוונה? שעיצוב / מדגם הינו רישום לגבי עיצוב מוצר מבחינת אסתטית, באופן שלא התפרסם קודם לכן. אצל hlaw.co.il תקבלו את כל הכלים כיצד לעשות את זה נכון, וגם לקבל את הרישום המיוחל.

  תהליך רישום עיצוב / מדגם על רגל אחת

  הרי השקעתם לא מעט זמן בעיצוב ובפיתוח, ואף בדיוק המדגם והעיצוב שלכם. כעת, תרצו לבצע רישום עיצוב / מדגם על מנת להגן עליו מפני הפרה. כדי להגיש את הבקשה לרישום, יש להבטיח שהעיצוב שלכם עומד בקריטריונים הראשוניים להגשת הבקשה, המתמקדים בעיקר בווידוא העובדה שהעיצוב שלכם אכן חדש וכי לא התפרסם עיצוב שכזה קודם לכן, מעולם. זו בדיקה שעשויה לחסוך לכם לא מעט משאבים וזמן, שכן בשלב מוקדם בתהליך תדעו, האם בכלל יש טעם להגיש את הבקשה – ולבצע שינויים כבר עכשיו, בכדי להגדיל את הסיכויים לרישום מוצלח.

  זכרו: רישום מדגם הוא פטנט!

  באופן טבעי רבים מתבלבלים בין רישום עיצוב/מדגם לבין רישום פטנט, אז מה ההבדל?  כפי שצוין, המדגם / עיצוב מעניק זכויות לגבי עיצוב חזותי ולא לגבי אופן הפעולה של אותו מוצר. למשל, אם עיצבתם תיק יד באופן מיוחד וחדשני שלא נראה כמוהו, הרי מדובר במדגם / עיצוב. אם התיק כולל מערכת מתקדמת לשמירה על הגב, זה כבר פטנט. את האבחנה הזו תוכלו לעשות בעזרתו של עורך דין ארז הרכבי, אשר ישמח גם ללוות אתכם בתהליך הרישום עצמו, עד לקבלת זכויות מלאות והכרה בעבודתכם החשובה – וכן יעזור לכם להגן על העיצובים שלכם מפני מעתיקים ומפירים למיניהם. היכנסו לאתר hlaw.co.il כדי ליצור קשר עם עו"ד ארז הרכבי ולקבוע פגישת ייעוץ, שתהיה הצעד הראשון בדרך להגשמת החלום היזמי והייחודי שלכם.

  למידע נוסף

  רישום חברה חדשה

  חלמתם על כך המון זמן, והנה זה סוף סוף קורה. החלטתם שדי לכם עם הלבטים, ושהגיע הזמן לקחת את חייכם בידיים ולהגשים את החלום להקים חברה משלכם. כעת, יתחיל תהליך בירוקרטי המחייב ליווי של עורך דין, על מנת לוודא שכל...
  להמשך קריאה

  עורך דין חוזים

  איך מנסחים חוזה? בין אם מדובר על חוזה שותפות, חוזה שכירות או חוזה רכש, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין חוזים בכדי לוודא שההסכם, המחייב משפטית מעצם מהותו, נכתב באופן מובן וברור, ומתייחס לכל הנקודות החשובות לכל הצדדים. אצל hlaw.co.il...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  פתח צ'אט
  1
  💬 שלחו ווצאפ!
  Scan the code
  שלום לכם,
  כאן עורך דין ארז הרכבי - איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן