ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  ליטיגציה מסחרית

  ליטיגציה

  עורכי דין הם אנשי מקצוע, שתפקידם למצות עד תום את זכויות לקוחותיהם, אותם הם מייצגים. כדי לעשות זאת, הם זקוקים לא רק לידע מקצועי ולניסיון, אלא גם להיות מומחים בליטיגציה. הליטיגציה הינה אמנות ההופעה בבית המשפט, מה שדורש מעורך הדין תכונות כגון כריזמה, יכולת ניסוח, חשיבה מהירה, ועוד. תחום הליטיגציה נחלק לליטיגציה אזרחית ולליטיגציה פלילית, ותתי תחומים נוספים. ליטיגציה מסחרית היא חלק מהליטיגציה האזרחית, ומלבד התמחות בעולם המסחר, על עורך הדין להחזיק בתושיה רבה ויכולת פתירת בעיות, בכדי לפענח את התיקים המורכבים המגיעים למשרדו. כזה הוא בדיוק עורך דין ארז הרכבי ועוד על שירותיו והתיקים הרבים שפתר בהצלחה, תוכלו לקרוא באתר hlaw.co.il לצד מידע נוסף בנוגע לתהליך כולו.

   באילו מקרים ליטיגציה מסחרית נדרשת?

  באופן כללי, כל אדם שמצא עצמו נקלע לסכסוך בעל אופי מסחרי, יפיק כנראה תועלת משירותיו של עורך דין המתמחה בליטיגציה מסחרית בבית המשפט. עורך דין שכזה יוכל לא רק לייעץ ולהכווין, אלא גם לפעול תוך כדי דיון משפטי, בכדי להטות את הכף לטובת לקוחותיו. מומלץ שלא לוותר על מקצועיותו של ליטיגטור מסחרי, גם אם הדבר נראה לכם מיותר מסיבה זו או אחרת, שכן ניסיונו ויכולותיו של עורך הדין יוכלו לתרום רבות להצלחת התהליך – שזהו כמובן האינטרס המרכזי שלכם.

  ליטיגציה מסחרית נדרשת עוד לפני שמגיעים לבית המשפט

  ליטיגציה מסחרית היא קריטית עוד לפני שהתיק מתגלגל לבית המשפט. גם עיתוי מועד הגשת התביעה יכול להיות קריטי. לא בכל מקרה מומלץ להגיש את התביעה כמה שיותר מוקדם – ולא תמיד בית המשפט הוא הזירה הנכונה לפתרון הסכסוך. ליטיגטור מומחה יוכל ללוות אתכם גם בגישור ובבוררות, ואולי אפילו למנוע את ההגעה לבית המשפט. כעת, כשאתם מבינים עד כמה חשובים ליווי ונוכחות של ליטיגטור מומחה, זה הזמן להיכנס אל hlaw.co.il וליצור קשר עם עורך דין ארז הרכבי, אשר ישמח לקחת על עצמו את המשימה למצות את זכויותיכם לחלוטין, ולהביא אתכם אל התוצאה הרצויה והטובה ביותר.

  עורך דין ליטיגציה מסחרית

  עורך דין ליטיגציה מסחרית

  הליטיגציה היא ליבה של המערכת המשפטית. משמעותה היא אמנות ההופעה בבית המשפט, והיא כלי שכל עורך דין שמופיע בבתי המשפט, חייב להתמחות בו. הרי התמונה הראשונה שעולה במוחכם כשמדברים על עורך הדין, היא של אדם בעל כריזמה אדירה, שלא ניתן לערער על דבריו. זהו בדיוק עורך דין ליטיגציה מסחרית וזהו האדם שתרצו שילווה אתכם בכל תהליך משפטי שדורש הגנה על זכויותיכם. עורך דין שכזה תוכלו למצוא אצל hlaw.co.il, שעם למעלה מ- 27 שנות ניסיון בייצוג לקוחות בבית המשפט, תוכלו להיות בטוחים שגם התיק שלכם ייפתר על הצד הטוב ביותר.

  עורך דין ליטיגציה מסחרית – הכל על עבודתו

  נשאלת השאלה, במה באמת עוסק עורך דין ליטיגציה מסחרית בפועל? ובכן, ליטיגציה עצמה נחלקת לליטיגציה אזרחית ולליטיגציה פלילית, כשהליטיגציה המסחרית הינה תת-תחום של הליטיגציה האזרחית. הליטיגציה המסחרית כוללת ייצוג של חברות וגופים מסחריים (כולל אנשי-עסקים אינדיבידואלים), בכל העניינים הקשורים לעסקיהם, כולל סכסוכים מסחריים, הסכמים מסוגים שונים, ועוד. בכל אחד מהמקרים עורך הדין יילווה ויסייע ללקוחותיו, הן מחוץ לבית המשפט והן במהלך הדיונים עצמם, בין כותלי בית המשפט.

  האם באמת יש צורך בליווי משפטי?

  מטבעו, ענף המסחר מאופיין באי-הסכמות ובסכסוכים רבים, שחלקם מתגלגלים בסופו של דבר לבית המשפט, בכדי להכריע בעניינם. בכל מצב שבו נדרש ייצוג מול בית המשפט, עורך דין ליטיגציה מסחרית יהיה הגורם אליו יש לפנות, בהקדם האפשרי. לאיש המקצוע יש הידע והניסיון בכדי להציג את הדברים בצורה המדויקת ביותר, ולהניח אותם על השולחן באופן שישתלם לאדם אותו הוא מייצג. עורך דין ארז הרכבי הוא הכתובת שלכם לליטיגציה מסחרית, כשבאמתחתו שנים רבות של ותק והיכרות עם התחום. למידע נוסף היכנסו לאתר hlaw.co.il וקראו עוד על הנושא, על ניסיונו של עורך דין ארז הרכבי, התיקים שפתר בהצלחה, ועוד. אל תשכחו ליצור קשר בתום הקריאה, בכדי להתחיל לעבוד על מיצוי זכויותיכם במלואן.

  עו"ד ליטיגציה מסחרית

  ליטיגציה מסחרית מה זה?

  ליטיגציה היא אומנות ההופעה בבית המשפט, ולא כל עורך דין עוסק בה. יש עורכי דין שמציעים מגוון שירותים משפטיים רחוק מאולמות בית המשפט והם מצוינים ומצטיינים בתחומם. יחד עם זאת, יש תחומים שבהם יהיה גם צורך שעורך הדין יגיע לייצג את לקוחותיו בבית המשפט – ויהיה עליו למצות את כלל הכישורים שלו בהגנה על הזכויות של הלקוחות, להיות בעל חשיבה יצירתית ולהבין נושאים מורכבים תוך כדי תנועה, כדי לענות על שאלות במהלך דיון. כדי לעשות כן בצורה מעולה, עליו להתמחות גם בתחום הליטיגציה. ישנה ליטיגציה כמעט בכל תחום משפטי, כמו גם ליטיגציה מסחרית, כחלק מהמשפט המסחרי.

  החשיבות של התמחות בתחום של ליטיגציה מסחרית

  כאמור, אין זה מספיק לדעת איך לייצג את הלקוח או להכיר על בוריה את לשון החוק. על מנת להציג טיעונים בבית המשפט ולהצליח לענות בצורה עניינית ונכונה על שאלות של השופט או של עורך הדין של הצד השני, צריך לדעת איך לעמוד בבית המשפט, איך להופיע ולייצג ואיך לדבר. מדובר בהתמחות שאין לכל עורך דין ולכן במידה וחושבים שמקרה שעל הפרק יגיע לדיונים בבית המשפט, חשוב לוודא שעורך הדין מציע שירותי ליטיגציה מסחרית או כל סוג אחר של ליטיגציה, על פי הנושא המדובר – כך שעורך הדין יוכל לייצג את הלקוח שלו בצורה מיטבית.

  ההתמחות הדרושה בכל נושא או עניין

  עורך דין מסחרי שמגיע לפתחו עניין כלשהו מצד לקוח המבקש ייעוץ, יבחן לעומק את האפשרויות אשר עומדות בפניו ויוודא שאכן מדובר בעניין שהוא יכול מבחינה מקצועית לקחת על עצמו ולסייע בו. לא כל עורך דין מסחרי גם עוסק בתחום של ליטיגציה מסחרית ולכן עורך הדין יבחן היטב האם מדובר בעניין שיכול להגיע גם לבית המשפט, ולפי זה ינחה את הלקוח האם עורך הדין יכול להציע שירותים בענין, או שמא מומלץ לו לפנות לעורך דין אחר.

  עו"ד ארז הרכבי הוא עורך דין המתמחה מעל  28 שנים גם בליטיגציה בתחומים המסחרי והקניין הרוחני, ומזמין אתכם לפנות אליו לקבלת ייעוץ ועזרה.

  ליטיגציה מסחרית מה זה?

  למידע נוסף

  רישום חברה חדשה

  חלמתם על כך המון זמן, והנה זה סוף סוף קורה. החלטתם שדי לכם עם הלבטים, ושהגיע הזמן לקחת את חייכם בידיים ולהגשים את החלום להקים חברה משלכם. כעת, יתחיל תהליך בירוקרטי המחייב ליווי של עורך דין, על מנת לוודא שכל...
  להמשך קריאה

  עורך דין חוזים

  איך מנסחים חוזה? בין אם מדובר על חוזה שותפות, חוזה שכירות או חוזה רכש, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין חוזים בכדי לוודא שההסכם, המחייב משפטית מעצם מהותו, נכתב באופן מובן וברור, ומתייחס לכל הנקודות החשובות לכל הצדדים. אצל hlaw.co.il...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  פתח צ'אט
  1
  💬 שלחו ווצאפ!
  Scan the code
  שלום לכם,
  כאן עורך דין ארז הרכבי - איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן