ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  זכויות יוצרים וזכויות מוסריות

  משרדנו מספק את כל השירותים הנוגעים לזכויות היוצרים ולזכויות המוסריות של לקוחותינו, ובין היתר השירותים הבאים:

  • רישום זכויות יוצרים בחו"ל (במדינות המאפשרות זאת – בעיקר ארה"ב) וטיפול בשמירה על זכויות היוצרים והזכויות המוסריות של לקוחותינו בישראל ובחו"ל.
  • ייעוץ לגבי כל האספקטים של זכויות היוצרים והזכויות המוסריות של לקוחותינו, על-מנת לספק ללקוח את ההגנה המרבית והרחבה ביותר האפשרית.
  • ייעוץ והגנה לבעלי זכויות יוצרים וזכויות מוסריות, כגון מתכנתים/בתי תוכנה, צלמים, מלחינים, סופרים, עיתונאים, מעצבים, סופרים, אדריכלים וכד', כנגד מעתיקים ומפירים, כולל הפרות שנעשות ברשת האינטרנט וכולל העתקות תוכנה וקוד מקור (source code), כולל הוצאת צווי מניעה זמניים וכן עצירת סחורות מפירות במכס, טרם כניסתן לישראל.
  • הגנה על פורמטים של תוכניות טלוויזיה.
  • טיפול בהעברת זכויות ובהמחאת זכויות (assignment) בזכויות יוצרים וכן רישומן של העברת זכויות והמחאת זכויות אלה, כולל רישום רשיונות שימוש (במדינות המאפשרות רישום שכזה).
  • ניהול משא ומתן וניסוח הסכמים בכל הנוגע לזכויות יוצרים, כולל הסכמי הוצאה לאור, הסכמי פרסום, הסכמי רשיון, הסכמי זכיון, הסכמי הפצה, הסכמי מסחור ופיתוח, הסכמי פשרה, הסכמים עם שותפים ו/או משקיעים ועוד.
  • מתן חוות-דעת בנוגע לכל העניינים הנזכרים לעיל.
  • הופעות בכל הערכאות המשפטיות הנדרשות, ובכלל זה בית המשפט העליון ובתי משפט אחרים.

  הסבר על מהותן וחשיבותן של זכויות היוצרים והזכויות המוסריות ניתן למצוא אף במאמרנו הנוגע למונחי יסוד בדיני הקנין הרוחני.

  למידע נוסף

  רישום חברה חדשה

  חלמתם על כך המון זמן, והנה זה סוף סוף קורה. החלטתם שדי לכם עם הלבטים, ושהגיע הזמן לקחת את חייכם בידיים ולהגשים את החלום להקים חברה משלכם. כעת, יתחיל תהליך בירוקרטי המחייב ליווי של עורך דין, על מנת לוודא שכל...
  להמשך קריאה

  עורך דין חוזים

  איך מנסחים חוזה? בין אם מדובר על חוזה שותפות, חוזה שכירות או חוזה רכש, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין חוזים בכדי לוודא שההסכם, המחייב משפטית מעצם מהותו, נכתב באופן מובן וברור, ומתייחס לכל הנקודות החשובות לכל הצדדים. אצל hlaw.co.il...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  פתח צ'אט
  1
  💬 שלחו ווצאפ!
  Scan the code
  שלום לכם,
  כאן עורך דין ארז הרכבי - איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן