ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  הפרת פטנט

  הפרת פטנט

  הפרת זכויות פטנט

  העולם שלנו מתקדם בכיוון טכנולוגי, ובקצב מסחרר בכל תחום אפשרי. לכל רעיון/המצאה, שמטרתם לשנות ולשפר את חיינו על כדור הארץ, יש פוטנציאל להפוך לפטנט רשום. כל פטנט כזה, מקורו במוח הגאוני של אדם אחד או קבוצה של אנשים. כתוצאה מכך, שוק הפטנטים מוצף כולו, כשהתחרות אדירה. מסיבה זו, חשוב להגן על כל פטנט בכל זירה אפשרית. המשמעות היא שכל הפרת פטנט תגרור אחריה תביעה של ממש, כך שעורך דין שמתמחה בתחום הוא הכרח עסקי. ליווי מקצועי ואמין בתחום תמצאו אצל hlaw.co.il לצד מידע בנושא, ופרטים נוספים.

  כיצד עורך הדין יגן עליכם במצב של הפרת פטנט

  מכיוון שיש כל כך הרבה פטנטים וכולם רוצים להיכנס לתחום, רק הגיוני שמתחרים מסוימים ינסו את מזלם ויבצעו הפרת פטנט או לפחות ינסו לעשות זאת. עליכם לקחת זאת בחשבון ולהיערך לכל תרחיש. אך למה הכוונה, כשמדברים על הפרת פטנטים?  ובכן, זהו מצב שבו אדם זר עושה שימוש בפטנט או בחלק עיקרי ממנו, באופן מסחרי, ומפיק רווח ממנו ללא אישורו של האדם שמחזיק בזכויות על אותו פטנט. במצב זה, עורך הדין יעניק לבעל הפטנט שירות משפטי מקצועי, הכולל צווי חיפוש ומניעה, תביעות לפיצויים ועוד. מטרת עורך הדין הינה ליצור הרתעה, נגד כל מתחרה שיעלה על דעתו לעשות שימוש בפטנט לא לו.

  עורך דין פטנטים יוכל לסייע גם בתחילת הדרך

  כדי לרשום פטנט, יש להיעזר בשירותי עורך פטנטים. משרד hlaw.co.il עובד בשיתוף פעולה עם מספר משרדי עורכי פטנטים, כדי לתת שירות מקיף לממציאים ולחברות. בנוסף, עורך דין ארז הרכבי ילווה אתכם בכל שלב ויעזור לכם למסחר את ההמצאה והפטנט שלכם – ולהפוך חלום למציאות. באתר hlaw.co.il תמצאו מידע נוסף על הפן המשפטי של עולם הפטנטים, וכיצד לשרוד בו עד להצלחה.

  עורך דין פטנטים

  עורך דין פטנטים

  פטנט הוא עניין מורכב ומיוחד, מעבר להמצאה חדשה שעשויה לשנות את פני האנושות או את אופן ההתנהלות של אוכלוסיות מסוימות. הכרזה על פטנט היא עניין משפטי לכל דבר ועניין – וכך גם הפרת פטנט רשום, כלומר שימוש/ייצור/מסחר במוצר שמהותו משיגה את גבולות הפטנט הרשום. לא בכדי מעורבים עורכי דין ומשרדים ממשלתיים בהכרה בהמצאה זו או אחרת כפטנט רשום והם גם הכתובת לבירור משפטי מעמיק כאשר יש חשד להעתקה של פטנט או של חלק ממנו. לא כל עורך דין עוסק בנושא הפטנטים ולכן חשוב מאד לדעת אל מי לפנות על מנת לקבל את המענה הדרוש.

  מה המשמעות של פטנט או של הפרת פטנט?

  מי שהמציא המצאה חדשה שאין כמותה עד כה, יוכל ליהנות בעתיד מקניין רוחני בצורה של פטנט רשום, כלומר עצם היות אדם הראשון שחשב על העניין ומצא את הדרך לפתח אותו ולהגשים אותו הלכה למעשה ראויה להגנה. גם כאשר הפטנט יעבור לכדי ייצור המוני – עדיין הרעיון המקורי והראשוני יהיה שייך לבעליו, ולאחר שרשם את הפטנט כחוק הוא יוכל להוכיח את זה. במידה והוא יתוודע למוצר דומה, או אפילו זהה, הוא יוכל לקבל ייעוץ מקצועי מעורך דין, כדי לבחון האם מדובר במקרה של הפרת פטנט, שכן אז הוא יוכל לפעול בעניין במישור המשפטי.

  החשיבות של פנייה אל עורך דין פטנטים באופן מהיר

  במידה ואדם מאמין שמישהו אחר מנסה לעשות שימוש/ייצור/מסחר במוצר כלשהו, תוך הפרת פטנט רשום של אותו אדם, הרי שחשוב מאד לפנות אל עורך דין שעוסק בתחום הפטנטים ויש לו ניסיון בטיפול בהפרת פטנט. גם מי שטוענים כלפיו שהוא מבצע הפרת פטנט, חשוב שיפנה מייד לעורך דין המתמחה בתחום. רוב עורכי הדין לא עוסקים בתחום מורכב זה, ולניסיון ולמומחיות של עורך הדין יש חשיבות גבוהה ותרומה עצומה להצלחת ההליכים המשפטיים.

  עורך דין ארז הרכבי הוא עורך דין מסחרי בעל ניסיון של מעל 28 שנים גם בתחום הקניין הרוחני. עורך דין הרכבי מציע שירותים במגוון נושאים בתחום המסחרי ובתחום הקניין הרוחני, לרבות טיפול בהפרת פטנט, ומומלץ להתייעץ עימו בטרם פועלים בתחום זה.

  מה המשמעות של פטנט או של הפרת פטנט?

  למידע נוסף

  רישום חברה חדשה

  חלמתם על כך המון זמן, והנה זה סוף סוף קורה. החלטתם שדי לכם עם הלבטים, ושהגיע הזמן לקחת את חייכם בידיים ולהגשים את החלום להקים חברה משלכם. כעת, יתחיל תהליך בירוקרטי המחייב ליווי של עורך דין, על מנת לוודא שכל...
  להמשך קריאה

  עורך דין חוזים

  איך מנסחים חוזה? בין אם מדובר על חוזה שותפות, חוזה שכירות או חוזה רכש, מומלץ ליצור קשר עם עורך דין חוזים בכדי לוודא שההסכם, המחייב משפטית מעצם מהותו, נכתב באופן מובן וברור, ומתייחס לכל הנקודות החשובות לכל הצדדים. אצל hlaw.co.il...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  פתח צ'אט
  1
  💬 שלחו ווצאפ!
  Scan the code
  שלום לכם,
  כאן עורך דין ארז הרכבי - איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן