ליצירת קשר השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  אני מאמין

  אחד היתרונות המרכזיים של משרדנו, הוא העובדה כי בעלי המשרד הם המטפלים בתיקים בעצמם – דהיינו: השותף שפוגש את הלקוח בתחילת הטיפול, הוא עורך הדין המטפל בתיק בפועל, מתחילתו ועד סופו. זאת בניגוד למשרדים אחרים, בהם השותף הבכיר והמרשים, המקבל אתכם לפגישה ראשונה, אינו מטפל בעניינכם, אלא עו"ד זוטר, אשר בדרך כלל נבחר בהתאם לדרגת "החשיבות" שמייחס אותו משרד לעניינכם. במשרדים שכאלה, בדרך כלל הלקוח אף אינו יכול לבחור את עורך הדין אשר יטפל בענייניו.

  בניגוד למשרדים שכאלה, אנו אף זמינים ללקוחותינו באופן אישי.

  במשרדנו, כל עו"ד מטפל בתיק מתחילתו ועד סופו ברציפות. התיק אינו עובר ידיים בין עו"ד שונים – דבר הנעשה במשרדים אחרים, מתוך שיקולי נוחות פנימיים של אותם משרדים.

  במשרדנו, כל עו"ד עוסק רק בתחומי מומחיותו. תיקים שאינם בתחומי המומחיות שלנו, אינם נלקחים לטיפול. במקרים כאלה תקבלו מאיתנו המלצה על משרד עורכי דין, המומחה בתחום הנדרש לכם.

  בכל תיק אנו משקיעים את כל המומחיות וכל המאמצים, כאשר אך ורק טובת הלקוח למול עינינו.

  אנו תמיד פועלים למען טובת הלקוח במסירות, באמינות וביושר. אנו מגלים גמישות והתחשבות בצרכי הלקוח.

  כל לקוח הוא לקוח חשוב, שכן כל לקוח הוא "כרטיס ביקור" מוצלח של המשרד – והדבר הוכיח את עצמו פעמים רבות.

  איננו חוששים "להרגיז" מישהו, תוך כדי מלחמה למען זכויות הלקוח, אם הדבר נדרש לצורך מיצוי זכויותיו של הלקוח ומשרת את ענייניו.

  איננו חוששים להיות חדשניים ויצירתיים. בכל תיק מושקעת מחשבה אינדיבידואלית ויצירתית – איננו עובדים לפי "שבלונות".

  אנו מאמינים, כי השתלמות והתעדכנות בלתי פוסקות בכל הקשור לתחומי העיסוק והמומחיות שלנו, הן אחד מסודות ההצלחה שלנו. כך אנו אף מעניקים ללקוחותינו את השירות העדכני והמתקדם ביותר.

  הלקוח מקבל הערכה מקצועית של סיכוייו בהליך המשפטי – וכך הוא מסוגל לקבל החלטה מודעת, באם הוא מעוניין בקיומם של הליך או פעולה משפטיים כלשהם, אם לאו.

  לאורך כל הטיפול בענייניו של הלקוח, ההחלטה היא תמיד של הלקוח: הלקוח מקבל את כל פרטי המידע הנדרשים, כולל חוות-דעתנו לגבי הצעדים בהם יש לנקוט – וכן עדכון שוטף בזמן אמת, אודות ההתפתחויות בתיק, כולל צפי של ההוצאות וסיכויי ההצלחה, על מנת למנוע הפתעות בעתיד. כך יכול הלקוח לקבל החלטה מודעת לגבי המשך דרכו – והוא הקובע והמכריע בענין זה.

  סוד נוסף להצלחתנו, הוא העובדה כי איננו מתייחסים להליך המשפטי, כדבר המנותק מחייו האישיים ו/או העסקיים של הלקוח.

  מובן כי אנו שומרים באדיקות על פרטיות הלקוח.

  למידע נוסף

  אחד מהמאפיינים של עסק

  סימן מסחר מהווה אחד מהמאפיינים של עסק, חברה או ארגון והוא שייך להם על פי חוק, על אף שאינו דבר גשמי. סימן המסחר מזוהה עם העסק, והלקוחות הקבועים – כמו גם אנשים אקראיים שמזהים את הסימן מיד – מזהים אותו...
  להמשך קריאה

  להכריע את הסכסוך המורכב

  אנשים שיש ביניהם קשר עסקי כלשהו ומוצאים את עצמם משני צדדים של מחלוקת או סכסוך, שהם לא מצליחים לפתור בעצמם או באמצעות מגשר, יצטרכו עזרה של בורר מקצועי בתחום בוררות עסקית, על מנת להכריע בסכסוך ביניהם. אנשים אלה יכולים להיות...
  להמשך קריאה
  חברת שיווק באינטרנט חברת שיווק באינטרנט
  פתח צ'אט
  1
  💬 שלחו ווצאפ!
  Scan the code
  שלום לכם,
  כאן עורך דין ארז הרכבי - איך אוכל לעזור?
  דילוג לתוכן